Mając na uwadze różnorodny profil działalności naszych klientów, dokładnie analizujemy Państwa potrzeby.

Obdarzając nas zaufaniem i czyniąc współodpowiedzialnym za sukces przedsiębiorstwa oszczędzają Państwo czas i energię, by móc skupić się na własnych celach biznesowych. Nasza agencja wybierze dla Państwa najlepszą kadrę pracowniczą, a także zajmie się wszelkimi innymi czynnościami związanymi z obsługą kadrowo-płacową przedsiębiorstwa.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadczymy usługi z zakresu prowadzenia kadr i płac w organizacji, rekrutacji pracowników tymczasowych oraz stałych, leasingu i outsourcingu pracowniczego, a także zatrudniania obcokrajowców.

CREW FOR YOU

SPRAWNOŚĆ – PROFESJONALIZM – ZAANGAŻOWANIE

KADRY I PŁACE

Nasza oferta obejmuje prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników Państwa organizacji, a także kontrolę ważności badań z zakresu medycyny pracy oraz szkoleń BHP. Dodatkowo nasza agencja zajmie się rozliczaniem czasu pracy, naliczaniem wynagrodzeń z tytułu umowy o pracę i umów cywilnoprawnych (w tym umów kadr menedżerskich). Zajmiemy się również sporządzeniem deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS, a także ich korektą.

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW I DORADZTWO PERSONALNE

Dzięki starannej weryfikacji i doborze odpowiednich technik rekrutacyjnych nasi specjaliści wybiorą dla Państwa najlepszą kadrę pracowniczą. Crew For You przeprowadza rekrutacje dla pracowników tymczasowych oraz stałych. Poprzez zlecenie tego procesu naszej agencji, zyskują Państwo oszczędność czasu, a także pewność, że wybrani pracownicy okażą się cennym nabytkiem dla Państwa organizacji.

LEASING PRACOWNICZY

Poprzez zlecenie naszej agencji organizacji leasingu pracowniczego zyskają państwo pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie i legalnie. Nasi konsultanci zajmą się wszelkimi wymogami formalnymi, czyli podpisywaniem porozumień o oddelegowaniu, a także organizacyjnymi i rozliczeniowymi (naliczeniem wynagrodzeń, odprowadzeniem składek do ZUS i urzędu skarbowego etc.).

OUTSOURCING PRACOWNICZY

Powierzając naszej agencji kompleksową obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstwa, zyskują Państwo gwarancję rzetelności i dokładności. Nasza oferta, dopasowana do Państwa oczekiwań, doprowadzi również do oszczędności w kosztach zatrudniania i zarządzania pracownikami.

ZATRUDNIANIE OBCOKRAJOWCÓW

Nasza agencja pomoże Państwu przejść przez cały proces biurokratyczny związany z legalnym zatrudnianiem obcokrajowców w Polsce. Zapewnimy również koordynację pobytu i opiekę nad kandydatami do pracy z Ukrainy. Nasi specjaliści zadbają o to, aby cała procedura przeszła sprawnie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Myślisz, że możemy Ci pomóc?