Overview

Jesteśmy agencją zatrudnienia mieszczącą się we Wrocławiu. Nasze działania są etycznie i zgodnie z zasadami. Jesteśmy odpowiedzialni i nie szukamy dróg na skróty. Na rynku pracy działamy już od kilka lat z dużym powodzeniem.

Aktualnie poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

Teren działania: Wrocław i okolice (Bielany Wrocławskie, Nowa Wieś Wrocławska, Kąty Wrocławskie).

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku marki i relacji z klientem
  • Sporządzanie raportów i zestawień z wykonywanej pracy
  • Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientem

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Profesjonalna postawa w relacjach z klientami i długofalowa identyfikacja z firmą
  • Wysoka motywacja, samodyscyplina
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność i otwartość

Oferujemy

  • Umowę o pracę, bądź umowa o współpracę z samozatrudnionym,
  • Pracę w firmie o wysokim standardzie,
  • Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Rozwój osobisty,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Podstawę wyższą niż ustawowa + wysokie premie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przyciska aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.