Crew For You to nowoczesna agencja pracy, która współpracuje z lokalnymi i międzynarodowymi korporacjami na polskim i zagranicznym rynku pracy.

Oferta naszej agencji jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw poszukujących najlepszej kadry pracowniczej, jak i osób, które szukają zatrudnienia.

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy zaproponują pracodawcy najbardziej optymalne rozwiązania z obszaru human resources i płac, a kandydatowi możliwość podjęcia pracy oraz zdobycia cennego doświadczenia.

CREW FOR YOU

SPRAWNOŚĆ – PROFESJONALIZM – ZAANGAŻOWANIE

KADRY I PŁACE

Nasza oferta obejmuje prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników Państwa organizacji, a także kontrolę ważności badań z zakresu medycyny pracy oraz szkoleń BHP.

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW I DORADZTWO PERSONALNE

Dzięki starannej weryfikacji i doborze odpowiednich technik rekrutacyjnych nasi specjaliści wybiorą dla Państwa najlepszą kadrę pracowniczą.

LEASING PRACOWNICZY

Poprzez zlecenie tego procesu naszej agencji, zyskują Państwo oszczędność czasu, a także pewność, że wybrani pracownicy okażą się cennym nabytkiem dla Państwa organizacji.

OUTSOURCING PRACOWNICZY

Powierzając naszej agencji kompleksową obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstwa, zyskują Państwo gwarancję rzetelności i dokładności.

ZATRUDNIANIE OBCOKRAJOWCÓW

Nasza agencja pomoże Państwu przejść przez cały proces biurokratyczny związany z legalnym zatrudnianiem obcokrajowców w Polsce.

NASZE CERTYFIKATY

Przynależymy do Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy:

Przynależymy do programu Rzetelna Firma:

Myślisz, że możemy Ci pomóc?